Akmens masės plytelės grindims

Akmens masės plytelės grindims – puikus Jūsų pasirinkimas iš gausybės pasiūlymų. Paklausite, kodėl verta rinktis būtent akmens masės plyteles? Visų pirma, šios rūšies grindų plytelės sudomins tuos, kurie ieško ilgaamžiškumo, patvarumo ir kokybės.

Kalbant iš esmės, reikia pasakyti tai, kad akmens masės plytelės – tai bendrinis dalies plytelių pavadinimas. Specialistai akmens masės plytelėmis vadina keramines plyteles, kurių vandens įmirkis yra iki 0,5%. Šios plytelės, beje, kaip ir keraminės, gaminamos iš tų pačių žaliavų, tačiau naudojant skirtingas jų proporcijas bei didesnę suspaudimo jėgą, kuri ir padeda sumažinti plytelių porėtumą. Reikia pabrėžti ir tai, kad akmens masės plytelės krosnyje išdeginamos aukštesnėje temperatūroje negu paprastos keraminės grindų plytelės. Būtent šie procesai ir lemia pagrindinę akmens masės plytelių charakteristiką – menką vandens įmirkį bei didelį patvarumą, o tuo pačiu – ir atsparumą galimiems pokyčiams. Visa tai, būtent ir suteikia tai, ko ir reikia praeinamoms erdvėms – patvarumo ir kokybės, kuo ir pasižymi akmens masės plytelių grindys.PuikiosAkmensMasesGrindys

Mūsų siūlomos akmens masės grindų plytelės – ne tik patvarios, bet ir nestandartinio dydžio. Jūsų dėmesiui siūlome poliruotas akmens masės plyteles, kurių matmenys – nuo 800 mm x 800 mm iki 1000 x 1000 mm, o pačių plytelių storis 12–13 mm. Praktika įrodė, jog šios grindų plytelės ypatingai gerai tinka šildomos grindims – puikiai praleidžia šilumą. Plytelių paviršius apie 2–3 mm padengtas porcelianu, kuris labiau nei kita medžiaga atsparus bet kokiam nusidėvėjimui ar smūgiams. Dauguma įsivaizduoja, kad vaikščioti šiomis plytelėmis reikia atsargiai – susidaro įspūdis, jog jos labai slidžios. Patikėkite, šios vidaus plytelės išties saugios, net ir tada, kai šlapios, tikrai paslysti ant jų galimybė nė kiek ne didesnė nei ant bet kurios kitos grindų dangos. Žinoma, jeigu vaikščiosite su „kroksais“, būkite atsargūs.

Mūsų siūlomos akmens masės grindų plytelės iš tiesų puikus pasirinkimas, tiems, kas ieško originalaus sprendimo Jūsų namui ar butui. Išskirtinis plytelių dydis suteikia galimybę klijuoti be tarpų, taip suteikiant patalpai ypatingo vientisumo pojūtį. Dera atminti ir tai, kad tinkamai pasirinkti grindų plytelių apvadai dar labiau išryškins plytelės grožį. Mūsų plytelių turgus atviras visiems, kas nori improvizuoti ir plytelės dėka sukurti jaukų bei kokybišką pagrindą Jūsų namams ar biurui.

Akmens masės grindų plytelės plytelės puikiai tiks erdvėms, kuriose didesnis praeinamumas. Drąsiai rinkitės jas klojant koridoriaus, virtuvės, vonios, balkono, o ir svetainės ar foje, įstaigų, prekybos centrų erdves. Nebijokite ekspermentuoti spalvų gamomis, ieškant originalių sprendimų.

Įvertinus jų atsparumą šalčiui, šias akmens masės plyteles rinkitės ir naudokite net ir lauko sąlygomis. Norite išskirtinio garažo – akmens masės grindų danga atlaikys net didžiausio purvo gūsius. Tai ir patikima, ir patvaru, o ir prieš kaimynus yra kuo pasipuikuoti!

Mūsų siūlomos grindų plytelės – puikus sprendimas ir namų šeimininkėms, nes šios vidaus plytelės nereikalauja ypatingos priežiūros ar brangių valiklių. Labiau užsiteršusias grindis lengvai išvalysite šarminiu valikliu, praskiedus jį vandeniu ir palikus ant grindų dangos 10–15 minučių. O kasdienei priežiūrai užteks ir drėgnos grindų šluostės ar siurblio.

Tiesiog nebijokite savo kūrybinių užmačių – išskirtinių matmenų akmens masės grindų plytelės tikrai tai, ko reikia Jūsų namams. Mūsų plytelių turgus atviras kiekvienam iš Jūsų!

PuikiosAkmensMasesGrindys

GerosGrindysIsAkmensMases