Plytelių pritaikymas, kuriant namų interjerą

Šiuo metu, kuriant namų interjerą, iš tiesų galva gali susisukti nuo gausybės pasiūlymų bei medžiagų, žaliavų, o ir jų spalvų gamų įvairovės. Pasiūlymų gausa: grindų plytelės, vidaus plytelės, plytelės voniai, virtuvės plytelės, plytelės sienoms – kaip iš jų išsirinkti tinkamas? Kiekvienas iš mūsų ieško originalaus sprendimo, norėdamas savo namus paversti ne tik meno kūriniu, bet tiesiog sukurti juos pagal savo skonį, gyvenimo būdą. Kaip padaryti,  kad plytelės sukurtų tą ypatingą Jūsų namų interjerą? plokstes objektasNatūralu, kad namai – tai kiekvieno mūsų tvirtovė, ramybės uostas. Ieškant originalių sprendimų, vieni galvoja apie prabangą, grožį, o kiti jau vadovaujasi protu ir ieško ilgaamžių idėjų. Vienas iš tokių būdų sukurti ne tik jaukią, skoningą, menišką atmosferą – akmens masės plytelių panaudojimas interjere. Anksčiau tokių plytelių panaudojimas interjere buvo renkamasis daugiau dėl praktiškų priežasčių, o jau nūdienoje akmens masės plytelių pasirinkimas dėl jų formos, dizaino bei spalvų įvairovės patenkins net išrankiausio kliento poreikius.

Mūsų siūlomos išskirtinio dizaino bei matmenų akmens masės plytelės puikiai pasitarnaus kuriant estetišką bei originalią Jūsų namų ar biurų, prekybos centrų interjerą.  Šis plytelių turgus pritaikytas kiekvieno kliento poreikiui ir piniginei.

Ypatingu atsparumu temperatūrai, laiko pokyčiams pasižyminčios akmens masės plytelės išradingai gali būti panaudotos židinių apdailai, saugiai naudojamos kaip priešgaisrinė medžiaga, o ir kaip žaliava kitiems interjero gaminiams. Tereikia tik fantazijos bei išmonės ir, net patys nustebsite, kad šios vidaus plytelės Jūsų namus pavers  tikru meno šedevru.

Židinys – tai namų jaukumo simbolis, šeimos susibūrimo vieta, atokvėpio valandėlė. Židinys dar labiau skleis šviesą bei šilumą, jeigu jis puikiai įsikomponuos į namų interjerą. Net patį paprasčiausią židinį galima paversti meno kūriniu. Žinoma, galima tiesiog imti ir įsigyti „gatavą“ židinį, tačiau daug maloniau, kai jis sukuriamas bei dekoruojamas savomis rankomis. Puiki priemonė židinių apdailai, – mūsų siūlomos akmens masės plytelės, naudojamos kuriant namų interjerą. Atsižvelgiant į šių akmens masės plytelių atsparumą temperatūrai – tai priimtinas sprendimas Jūsų židinio apdailai. Antra vertus, tai tikrai patrauklus pasiūlymas ir dėl akmens masės plytelių kainos, lyginant ją su kitais pasirinkimais (pvz. marmuras). Žinoma, Jūs sakysite, židinį statome ne taip jau dažnai, galima ir kiek paišlaidauti. Taip, be abejonės, bet šiuo atveju nugali kokybė, saugumas bei praktiškumas. Jeigu Jūsų židinys bus padengtas marmuru, netyčia užliejus ant jo paviršiaus pavyzdžiui kavos, liks dėmės, ko negalima pasakyti apie mūsų siūlomas akmens masės plyteles. Šios akmens masės plytelės, kuriant namų interjerą, mūsų atveju, – dekoruojant židinį, gali būti bet kokios spalvos ir rašto, panašaus į marmurą, tačiau plaunamos ir tinkamai prižiūrimos, šios vidaus plytelės visada atrodys kaip naujos.

Mūsų siūlomos akmens masės plytelės puikiai pasitarnaus ir kaip priešgaisrinė medžiaga po krosnele. Šių plytelių nereikia klijuoti. Turėkite mintyje ir tai, kad pasirinkus šias akmens masės plyteles, nereikės pjaustyti grindų, kas leis sutaupyti ir taip brangų Jūsų laiką, o ir pinigus. O svarbiausia, kad dėl turimų specifinių savybių, šios akmens masės plytelės išties saugios ir patikimos.

Kuriant namų interjerą, rinkitės mūsų siūlomas akmens masės plyteles ir naudokite jas kaip žaliavą įvairiems interjero gaminiams. Su išmone panaudotos šios vidaus plytelės gali greitai tapti palangių ar laiptų pakopų dalimi. Puikus sprendimas šeimininkėms – akmens stalviršiai. Nesibaiminkite, šios akmens masės plytelės lengvai gręžiamos ir pjaustomos, tikrai nereikalaujančios ypatingų priemonių.

 

BeigeDarkAmberHPVD18018BeigeLightAmberHPVD18003

WhiteAmberHPVD18001