Akmens masės plytelių panaudojimas kapinėse

Pasirinkę akmens masės plyteles, pritaikytas kapavietėms uždengti, ne tik sutaupysite pinigų, bet ir galėsite būti ramūs dėl kapavietės aplinkos – šios plytelės visada suteiks garantiją, kad kapavietės tvarka visais metų laikais bus nepriekaištinga. Mūsų siūlomos akmens masės plytelių spalvų gamos puikiai dera kapavietėms uždengti, o pasiektas rezultatas nustebins net pačius didžiausius skeptikus.

Šiais laikais kapinės tapo dar viena neribotos fantazijos bei išmonės erdve. Gedėdami išėjusių Anapilin, puošdami bei prižiūrėdami artimųjų kapus žmonės sukuria tikrus meno šedevrus, reikalaujančius ypatingos priežiūros. Deja, ne visos kapavietės prižiūrėtos ir lankomos. Dairantis po kapines, nori nenori už akių užkliūva apleistos, nesutvarkytos kapavietės, sukeliančios ne pačius geriausius jausmus bei emocijas. Toks jau tas gyvenimas, kad kartais taip nutinka dėl svarių ir argumentuotų priežasčių – tiesiog laikui bėgant į amžinojo poilsio karalystę iškeliauja visos kartos ir nebelieka kam tos kapavietės prižiūrėti. Taip pat būna atvejų, kad kapavietę prižiūrintys artimieji gyvena mieste, gerokai nutolusiame nuo lankomų kapinių ar tiesiog per savo darbus, karjeras turi galimybę aplankyti išėjusius Anapilin tik per didžiąsias metų šventes. O kapai taip ir apauga piktžolėmis ir kita jų estetinį vaizdą gadinančia augmenija, rudenį pasislepia po pageltusių lapų sluoksniu, o žiemą tiesiog tampa balta sniego drobule. Deja, tokia mūsų nūdiena, tokia realybė.

Norėdami išvengti viso to, žmonės rado sprendimą – uždengti kapavietes granito ar kito, tam tinkamo akmens plokštėmis. Mūsų siūlomas sprendimas tą padarytiakmens masės plytelės, idealiai tinkančios kapavietėms uždengti.

Kodėl būtent akmens masės plytelės? Visų pirma, tai daug patrauklesnis variantas kainos atžvilgiu, lyginant su granito ar marmuro plokštėmis. Taigi, sutaupę 4–5 kartus daugiau nei renkantis granito ar marmuro plokštes, pasirinkę akmens masės plyteles, turėsite nė kiek ne prastesnį rezultatą. Kaip jau minėjome, mūsų pasiūla pasižymi išskirtinio dydžio akmens masės plytelėmis nuo 800 mm x 800 mm iki 1000 mm x 1000 mm, kurių storis 12–13 mm. Šių akmens masės plytelių savybės netgi pranoksta granito fizinius ypatumus. Išskirtiniai akmens masės plytelių matmenys leidžia jas klijuoti be jokių tarpų, kas taip pat idealiai tinka dengiant kapavietę bei sukuriant jos pagrindui vientisumą. Šios plytelės ypatingos ir  tuo, kad jų kraštai kalibruoti, t. y. labai lygūs, kas taip pat puikiai pasitarnauja dengiant kapavietes.

Dera pabrėžti ir tai, kad natūralus akmuo yra pakankamai porėtas, todėl daugiau sugeria vandens nei akmens masės plytelės, kas gali sukelti tam tikrus pokyčius. Akmens masės plytelių paviršius yra poliruotas, todėl atrodo lyg veidrodinis – kas suteikia prabangos ir saugumo pojūtį. Mūsų klientai teigia, kad akmens masės plytelės, panaudotos dengiant kapavietes, puikus, ilgaamžiškas sprendimas, užtikrinantis bene svarbiausią momentą –kapus tvarkančių artimųjų širdies ramybę. Plytelių turgus Jūsų laukia kasdien!

 

Panadojimas kapinese Panaudojimas kapinese Plyteles kapinems Plyteles kapinese Akmens mases plyteles sprendimai kapams