Produkcija

Grindų plytelės, virtuvės plytelės, vidaus plytelės, plytelės sienoms, plytelės voniai ir t. t. ir pan. – visa tai rasite pas mus, tai tikras plytelių turgus, kuriame ne tik išsirinksite patraukliausią produkciją, bet ir būsite nustebinti šios produkcijos kokybe.  Be to, mes siūlome ypač didelių gabaritinių matmenų akmens masės plytelių asortimentą (nuo 800 mm x 800 mm iki 1000 mm x 1000 mm). Taip pat itin svarbu, kad mūsų siūlomos plytelės yra kalibruotos (turi labai lygius kraštus). Ši savybė leidžia plyteles klijuoti be tarpų ir išgauti vientiso akmens paviršių!

Šios, itin patvarios akmens masės plytelės, gaminamos iš labai smulkios frakcijos molio ir išdegtos aukštoje temperatūroje – nepamainomos visur, kur didesnis judėjimas. Mūsų siūlomos plytelės ilgaamžės, atsparios trinčiai, vandeniui bei temperatūrų pokyčiams. Šiuolaikinės technologijos joms suteikia nei kiek ne prastesnę išvaizdą nei įprastinėms keraminėms plytelėms – seniai praėjo laikai kai jos galėjo tikti vien parduotuvių sandėliams bei nepretenzingiems koridoriams. Jų paviršiai gali būti lygūs, gruoblėti (atsparūs slydimui), ruplėti kaip teracas, glazūruoti, ėsdinti rūgštimis, pusiau ar visiškai poliruoti. Kadangi smulkus molis stipriai supresuotas, jos yra itin laidžios šilumai – nesunkiai įšyla bei greitai vėl atvėsta, bet tai pilnai kompensuoja jų atsparumas bei lengva priežiūra.

Mūsų siūloma produkcija – ilgaamžė, prabangi ir kokybiška. Šios akmens masės plytelės, jų spalvų gamos nenuvils net išrankiausio pirkėjo, ieškančio originalaus sprendimo, kuriant savo namų, biurų ar prekybos centrų interjerą. Mūsų siūlomos įsigyti vidaus plytelės puikiai tiks Jūsų virtuvei, vonios kambariui, svetainei, koridoriui ar Jūsų ofiso, prekybos centro interjerui ir t. t ir pan. Be to, pasitelkiant kūrybą ir išradingumą, jas puikiai panaudosite židinio apdailai, fasado fragmentų dekoravimui. Dėl savo unikalių matmenų jas galima panaudoti net uždengiant kapavietes.

Mūsų siūlomų plytelių svyruoja taip pat išskirtinė – ji svyruoja nuo 127 Lt (37 €) iki 159 Lt (46 €) už kvadratinį metrą. Tuo tarpu rinkoje šios plytelės parduodamos nuo 210 Lt (61 €) iki 327 Lt (95€) už kvadratinį metrą.

Nerimaujate, kaip suklijuoti šias išskirtinių matmenų plyteles? Kreipkitės ir mes mielai Jums padėsime tą padaryti. Plytelių turgus kviečia Jus užsukti pas jas į svečius, nedelskite ir būsite maloniai nustebinti.