Akmens masės plytelės sienoms

Dairotės plytelių Jūsų namų sienoms – išskirtinių matmenų poliruotos akmens masės plytelės tikrai patrauks Jūsų dėmesį. Dėl savo atsparumo temperatūrai, vandeniui jos ne tik patvarios bei saugios, bet ir puikiai tinka tiek vidaus, tiek lauko erdvėms – fasadams. Mūsų siūlomos akmens masės plytelės itin atsparios saulės kaitrai, ultravioletiniams spinduliams. Natūralus klausimas, ar laikui bėgant gali kisti spalva? Nebijokite, dėl turimų specifinių savybių akmens masės plytelės – tai ilgaamžiškos ir patikimos plytelės, kurios džiugins ne tik Jūsų, bet ir Jūsų svečių, lankytojų širdis.

Poliruotas akmens masės plytelių paviršius neleidžia lengvai kauptis purvo apnašoms, o jeigu jau taip atsitiks – visa tai dar lengviau nuvaloma neutraliu valikliu.

Mūsų plytelių turgus – tai vieta, kur rasite platų akmens masės plytelių sienoms asortimentą, pasidabinusį įvairiausiomis spalvų gamomis. Reikia pabrėžti ir tai, kad per ilgametę prekybą akmens masės plytelėmis „išsigrynino“ ir populiariausios, labiausiai klientų pageidaujamos spalvos tokios kaip balta, juoda, gelsva, ruda ir pilka. Pasitelkus fantaziją bei varijuojant šiomis spalvomis galima sukurti išskirtinį kambario interjerą. Patikėkite, mūsų plytelių turgus kiekvieno kliento širdyje pažadins norą kurti.

Renkantis akmens masės plyteles, skirtas sienoms, reikia nepamiršti fakto, kad plytelių spalva labai svarbi ir nuo jos pasirinkimo priklauso netgi kuriamos erdvės dydis – t. y. tam tikra spalva gali optiškai pakeisti patalpos dydį. Jeigu pasirinkote akmens masės plyteles sienoms ir jomis norite dekoruoti nedidelės kvadratūros erdvę, rinkitės neryškaus piešinio plyteles. Norėdami optiškai „paaukštinti“ klijuojamą patalpą, būtinai akmens masės plyteles klijuokite iki pat lubų. Mūsų siūlomos akmens masės plytelės sienoms – poliruotos, blizgios, šios jų savybės padeda kuriamoms erdvėms suteikti šviesumo, erdvumo įspūdį.

Šiek tiek apie spalvas. Geltona (gelsva). Šia spalva rekomenduojama klijuoti darbo kambarių sienas, mat geltoni akcentai aktyvina mąstymą, kelia kūrybiškumą. Taip pat šios spalvos akmens masės plytelės sienoms – nepamainomas pasirinkimas dekoruojant patalpas, esančias šiaurinėje pusėje. Neabejokite, ši spalva suteiks Jūsų erdvei šiltumo bei padarys ją jaukesnę.

Balta. Balta spalva visais laikais laikoma švaros ir nekaltumo simboliu. Žinoma, kai kurie paprieštaraus – balta spalva nepraktiška, o ir asocijuojasi su ligoninės patalpomis. Kiek žmonių, tiek nuomonių, tačiau aišku viena, kūrybiškai derinant baltą spalvą su kitomis spalvomis, galima sukurti nuostabų interjerą, pranoksiantį Jūsų pačių lūkesčius.

Juoda. Juoda spalva – tai paslapties, prabangos akcentas. Ją visada renkasi nestandartinių sprendimų ieškantys klientai.

Ruda. Ruda laikoma žemės spalva, todėl daugiausiai asocijuojasi su žemiškais dalykais. Emociškai ji siejasi su šeimos židiniu, bendravimu, saugumu ir kitais žmogui svarbiais momentais. Rudos akmens masės plytelės sienoms tikrai suteiks Jūsų kuriamoms erdvėms jaukią ir komfortišką atmosferą.

Pilka. Pilka spalva – neutrali, visapusiškai harmoninga, įkūnijanti pasitenkinimo jausmą. Ši spalva – ramybės, santūrumo ir nuolankumo spalva.

Taigi, nebijokite savo kūrybinių užmačių, drąsiai rinkitės akmens masės plyteles Jūsų namų, biurų, prekybos centrų erdvėms, o mes draugiškai patarsime, kaip tas erdves kuo išradingiau paversti grožio tvirtove, suteikiant jai ypatingą aurą. Jeigu kartais suabejojate, ar verta investuoti į šias plyteles, visada pasidairykite dar kartą, mažu plytelių turgus pasiūlys Jums malonų skelbimuką: „Plytelių išpardavimas“.